آرشیو خبر

اخبار

1402/8/7

بازدید مدیرکل دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی وزارت علوم از دانشگاه صنعتی همدان

دکتر نعیمی مدیرکل دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از دانشگاه صنعتی همدان به تشریح وضعیت پایش سلامت دانشجویان پرداخت.

دکتر نعیمی مدیرکل دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از دانشگاه صنعتی همدان به تشریح وضعیت پایش سلامت دانشجویان پرداخت.
وی به برنامه‌های وزارت عتف در خصوص حمایت از دانشجویان اشاره کرد و گفت: شناسایی و پایش علمی نیازها و دغدغه های دانشجویان و یافتن راه حل های عملیاتی در رفع این مسائل از اولویت های اصلی وزارت علوم است.
دکتر مومنی نیز در این بازدید به اهمیت مراقبت از دانشجویان اشاره کرد و گفت: هدف ما آماده سازی دانشجویان برای ورود به زندگی بعداز دانش‌آموختگی است.
رییس دانشگاه صنعتی همدان افزود: آموزش راه و رسم زندگی به دانشجویان بسیار حائز اهمیت است و صرفا کسب علم کافی نیست.
وی گفت: دانشگاه عرصه‌ای است که در آن مدل جامعه و زندگی در مقیاسی کوچکتر در جریان است و به همین جهت باید تلاش کنیم تا دانشجویان در تمامی ابعاد حمایت، تقویت و آموزش داده شوند تا آماده ورود به زندگی واقعی بعد از دوران تحصیل شوند.
حجت‌الاسلام سبحانی، مدیر دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه از تطبیق برنامه ها و اولویت های دفتر نهاد بر اساس داده های کارنامه سلامت دانشجویان خبر داد و گفت: دفتر نهاد نیز به نوبه خود در حمایت از دانشجویان اقدام به برنامه ریزی و اقدامات عملیاتی کرده است و در این راستا داده ها و نتایجی که از کارنامه سلامت دانشجویان بدست آمده است را مبنا و چهارچوب این برنامه ها و اقدامات قرار داده است.
در پایان نیز پیشنهاد تشکیل شورای سلامت در دانشگاه صنعتی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

دسترسی سریع