لوگو سازمان

rahbari
آرشیو خبر

اخبار

1402/11/14

افتتاح مرکز مشاوره، سلامت و سبک زندگی دانشگاه شهید باهنر کرمان

همزمان با آغاز چهل و پنجمین بهار انقلاب مرکز مشاوره، سلامت و سبک زندگی دانشگاه شهید باهنر با حضور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان افتتاح شد.

 همزمان با آغاز چهل و پنجمین بهار انقلاب مرکز مشاوره، سلامت و سبک زندگی دانشگاه شهید باهنر با حضور رئیس دانشگاه، دکتر هاشم داداش‌پور، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر نعیمی مدیر کل دفتر مشاوره، سلامت و سبکم زندگی روز 12 بهمن ماه ۱۴۰۲ افتتاح شد.

دکتر هاشم داداش پور؛ معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان در این مراسم گفت: مرکز مشاوره دانشگاه از مهمترین قسمت های یک دانشگاه است و توجه به این مرکز و به روز بودن آن بسیار مهم و حیاتی می باشد وی افزود: بهتر است در تجهیز نمودن مراکز جدید از تجربه سایر دانشگاههایی که در ساخت و تجهیز نمودن مراکز مشاوره به نحو مطلوب عمل نموده اند، استفاده شود. وی عنوان نمود: استفاده از رنگ آمیزی های متنوع و مناسب با مراکز مشاوره از نکات مهم در تجهیز آنها است.

دکتر حسین اکبری فرد؛ رئیس دانشگاه نیز در این مراسم،بر اهمیت نقش و کارایی مرکز مشاوره،در سلامت و آرامش روحی دانشجویان تاکید کرد و افزود: بهره بردن از مشاوره در زمینه‌های مختلف زندگی برای همه افراد لازم است و مراجعه به مشاور از نشانه‌های انسان سالم و بافکر است، چراکه فرد به این وسیله می‌خواهد از تخصص و فکر دیگران برای بهبود شرایط زندگی خود بهره گیرد.

دکتر اکبری‌فرد در بخش دیگری از مصاحبه خود با بیان ظرفیت‌های دانشگاه شهید باهنر کرمان در زمینه خدمات مشاوره‌ای، بیان داشت: خوشحالیم که دانشگاه در حوزه مشاوره،گروه آموزشی خوب و استادانی برجسته در رشته مشاوره دارد که بدون کوچک‌ترین چشمداشتی ارائه این خدمات را در دانشگاه دنبال می‌نمایند.

دکتر اسماعیل شریفیان معاون دانشجویی دانشگاه ضمن تقدیر از حمایت‌های رئیس سازمان دانشجویان از فعالیت‌های دانشگاه افزود: امیدواریم با ادامه پشتیبانی ها و حمایت‌ها،شاهد ارتقا روزافزون فعالیت‌های مشاوره در دانشگاه باشیم.

معاون دانشجویی دانشگاه گفت: با توجه به اهمیت مراکز مشاوره و پاسخگویی مناسب به دانشجویان، مسئولین دانشگاه برآن شدند تا این مرکز را ساماندهی و تجهیز نمایند.

گفتنی است: در این افتتاحیه دکتر عباس رحمتی؛ رئیس مرکز مشاوره، سلامت و سبک زندگی دانشگاه شهید باهنر و جمعی از کارکنان این مرکز حضور داشتند.
 

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

دسترسی سریع