اخبار دفتر مشاوره و سلامت

کارگاه یک روزه شناسایی و غربالگری دیابت در دانشگاه شهیدبهشتی

کارگاه یک روزه شناسایی و غربالگری دیابت در دانشگاه شهیدبهشتی

باعنایت به انتخاب دانشگاه شهیدبهشتی به عنوان قطب دیابت و اختلالات هورمونی، این دانشگاه در روز سه شنبه 1401/11/25 کارگاه آموزشی یک روزه با عنوان شناسایی، غربالگری و کنترل بیماری دیابت جهت کارشناسان مراکز بهداشت و درمان دانشگاه های منطقه یک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار کرد. در این جلسه که با استقبال خوب همکاران مراکز بهداشت همراه شد؛ خانم دکتر محمودی از دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی سخنانی را در خصوص اهمیت اجرای برنامه های عملیاتی قطب های تعیین شده از سوی دفتر و برگزاری جلسه هماهنگی جهت یکپارچه کردن برنامه ها جهت اجرا در دانشگاه ها و آموزش گروه ارزیاب جهت اعزام به دانشگاه ها و جمع آوری منسجم اطلاعات ایراد کردند. خانم دکتر مفید، رئیس اداره بهداشت و درمان دانشگاه شهیدبهشتی، در ادامه ضمن خوش آمدگویی و تشریح برنامه های این قطب ابراز امیدواری کردند تا با همکاری سایر دانشگاه ها شاهد کنترل بیماری های غیرواگیر در دانشگاه ها باشیم.

خانم دکتر فلاحتی مسئول بیماری های غیرواگیر مرکز بهداشت شمیرانات به عنوان مدرس دوره در خصوص معرفی بیماری دیابت، فرآیند شناسایی و پیگیری بیمار، عوارض و  درمان دیابت به ارائه مطلب پرداختند.

مطلب قبلی معرفی مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه کردستان
مطلب بعدی برگزاری کارگاه آموزشی تجزیه و تحلیل خطر و نقاط کنترل بحرانی در فرآیند تولید غذا(haccp) توسط اداره بهداشت و درمان معاونت دانشجویی دانشگاه شیراز
چاپ
664

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی

@ کلیه حقوق برای سازمان امور دانشجویان محفوظ است.

تماس با ما

شماره تماس:

96664471 21 (98+)

آدرس ایمیل: ch@saorg.ir

آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی (فرصت جنوبی سابق)، پلاک 27، سازمان امور دانشجویان، طبقه چهارم

کدپستی: 44734-15819  -  صندوق پستی: 1117-15815


دی ان ان