اخبار دفتر مشاوره و سلامت

مسابقه ایده های نوآورانه در حوزه روان شناسی و مشاوره دانشجویی

مسابقه ایده های نوآورانه در حوزه روان شناسی و مشاوره دانشجویی


    با توجه به بالا بودن سرعت تغییرات  در زندگی امروزی و به تناسب آن بروز انواع مشکلات مرتبط با روان ، هر جامعه و سازمانی برای بقا و پویایی نیازمند نوآوری در ارائه خدمات به مخاطبین و مشتریان خود می باشد . از این رو دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان در نظر دارد اولین دوره مسابقه ایده های نوآورانه در حوزه روان شناسی و مشاوره دانشجویی را به منظور شناسایی، پرورش ، تقدیر و اجرای ایده های نوآورانه مدیران ، کارشناسان و دانشجویان حوزه روان شاسی و مشاوره و ایجاد فضای با نشاط و رقابت سالم در جهت افزایش مشارکت دانشجویان و کارشناسان حوزه روان شناسی و مشاوره برگزار نماید .

علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره می بایست طرح ها و ایده های خود را تا پایان آذر ماه سال جاری از طریق آدرس پستی این دفتر به نشانی ch@saorg.ir  ارسال نمایند .

نحوه شرکت در مسابقه شامل پوستر ، مقاله، بروشور و اپلیکیشن های روان شناسی و مشاوره می باشد . در ضمن از سه ایده برتر با اهدای جوایز ارزنده نقدی همزمان با نشست مدیران مراکز مشاوره تقدیر به عمل خواهد آمد .

تذکر :  ایده های ارسالی بر مبنای معیار های ارزیابی( خلاقانه بودن - نوآورانه بودن - سهولت اجرا - مبتنی بر فرهنگ بومی - داشتن ارزش علمی و تخصصی  و ... )  داوری خواهد شد .

محور های مرتبط با ایده ها : روان شناسی - مشاوره (دانشجویی ، شغلی ، تحصیلی ، توان بخشی ، کودک ، سالمندی و خانواده )- دانشگاه دوست دار خانواده - پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی - طرح همدلی با دانشجویان - پادکست - تصویر سازی - گفتگو - ازدواج

در ضمن نامه برگزاری این مسابقه به همراه پوستر ،  از طریق سیستم اتوماسیون اداری برای تمامی دانشگاه ها ارسال خواهد شد ./

در صورت وجود هر گونه سوال و کسب اطلاعات بیشتر با دبیر اولین دوره مسابقه ایده های نوآورانه جناب آقای فرخنده  با شماره تلفن 02196664463 تماس بگیرید /.

مطلب قبلی سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: در نظر گرفتن کارنامه سلامت روان و جسمانی برای جمعیت دانشجویی
مطلب بعدی وبینار آموزشی قدرت و هنر نه گفتن
چاپ
1744

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی

@ کلیه حقوق برای سازمان امور دانشجویان محفوظ است.

تماس با ما

شماره تماس:

96664471 21 (98+)

آدرس ایمیل: ch@saorg.ir

آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی (فرصت جنوبی سابق)، پلاک 27، سازمان امور دانشجویان، طبقه چهارم

کدپستی: 44734-15819  -  صندوق پستی: 1117-15815


دی ان ان