اخبار دفتر مشاوره و سلامت

طرح نوروز کرونایی با همکاری کانون های همیار سلامت روان برگزار می شود
یونس فرخنده

طرح نوروز کرونایی با همکاری کانون های همیار سلامت روان برگزار می شود

سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: برای کاهش آسیب های موج چهارم کرونا برای دانشجویان، طرح نوروز کرونایی با محوریت مراکز مشاوره دانشگاهها و همکاری کانون های همیار سلامت روان از 25 اسفندماه برگزار می شود.
دکتر مجید صفاری نیا در همایش مجازی کانون های همیار سلامت روان گفت: اعضای کانون های سلامت روان دانشجویان نوعدوست و مسئولیت پذیری هستند که همدلی بالایی با دانشجویان آسیب پذیر دارند و می توانند از دید دانشجویان دیگر به مسائل و مشکلات نگاه کنند.
وی با توجه به گستردگی و اهمیت فعالیت کانون های همیار سلامت روان در دانشگاهها گفت: شیوه نامه حمایت از این کانونها در حال تدوین است و به زودی به مراکز مشاوره دانشگاهها ابلاغ می شود.
دکتر صفاری نیا با اشاره به شرایط کرونا در کشور و افزایش30 درصدی فعالیت مراکز مشاوره دانشگاهها نسبت به گذشته گفت: بخش مهمی از این اقدامات با همکاری  کانون های همیار سلامت روان انجام می شود.
 
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور و استاد تمام روان شناسی اجتماعی گفت: با توجه به اینکه هم اکنون اغلب دانشجویان عضو کانون های همیار سلامت روان از رشته های تحصیلی گروه علوم انسانی و غالبا علوم  اجتماعی و رفتاری هستند نیاز است اعضای کانونها با دانشجویان رشته های علوم فنی و علوم پایه هم ارتباط بگیرند و از آنها هم عضوگیری شود.

مطلب قبلی برگزاری جلسه آنلاین مدیر کل محترم دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با مدیران مراکز مشاوره منطقه پنج کشوری
مطلب بعدی افتتاح دفتر جدید مرکز مشاوره دانشگاه شهید بهشتی
چاپ
1445

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی

@ کلیه حقوق برای سازمان امور دانشجویان محفوظ است.

تماس با ما

شماره تماس:

96664471 21 (98+)

آدرس ایمیل: ch@saorg.ir

آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی (فرصت جنوبی سابق)، پلاک 27، سازمان امور دانشجویان، طبقه چهارم

کدپستی: 44734-15819  -  صندوق پستی: 1117-15815


دی ان ان