اخبار دفتر مشاوره و سلامت

اجرای طرح همدلی برای دومین سال متوالی در دانشگاه میبد
یونس فرخنده

اجرای طرح همدلی برای دومین سال متوالی در دانشگاه میبد

احوالپرسی از دانشجویان، اطلاع از موضوعات و مشکلات احتمالی آنان، آشنایی دانشجویان با مرکز مشاوره دانشگاه، اطلاع از وضعیت سلامتی دانشجویان و خانواده‌های آنها و نیز اطلاع از میزان پوشش واکسیناسیون از اهداف این طرح بود که در کلیه تماس‌ها مد نظر قرار گرفت.

کارشناسان مرکز مشاوره دانشگاه در این طرح با بیش از هزار نفر از دانشجویان با اولویت دانشجویان ورودی جدید و دانشجویان در معرض خطر تماس گرفتند.

همچنین مسائل و مشکلات، انتقادات و پیشنهادات مطرح شده از سوی دانشجویان جمع‌بندی و در جلسه‌ای با حضور ریاست و معاونین محترم دانشجویی و فرهنگی و همچنین آموزشی و پژوهشی دانشگاه مطرح شد و سپس نکات قابل بررسی جهت پیگیری بیشتر در اختیار مسئولین مربوطه قرار گرفت.

گفتنی است طرح همدلی احوالپرسی از طرف دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان به عنوان یک مداخله موثر و ارتقا دهنده حمایت اجتماعی و سرمایه روانشناختی دانشجویان در دستور کار و اولویت مراکز مشاوره دانشجویی قرار گرفته است.

مطلب قبلی برگزاری اولین جلسه كارگروه مشاوره و سلامت اجتماعي
مطلب بعدی مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان اعلام کرد؛ آمادگی مراکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه ها برای خدمات به دانشجویان
چاپ
2075

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی

@ کلیه حقوق برای سازمان امور دانشجویان محفوظ است.

تماس با ما

شماره تماس:

96664471 21 (98+)

آدرس ایمیل: ch@saorg.ir

آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی (فرصت جنوبی سابق)، پلاک 27، سازمان امور دانشجویان، طبقه چهارم

کدپستی: 44734-15819  -  صندوق پستی: 1117-15815


دی ان ان