Menu

مشاوره دانشجویی در مطبوعات

مشاوره دانشجویی در آینه مطبوعات

مشاوره دانشجویی در آیینه مطبوعات: معاون دانشجویی دانشگاه تاکید کرد؛ ضرورت حساسیت دانشگاه‌ها بر اتفاقات و حوادث جامعه
فرشته حیدری
/ دسته: مطبوعات

مشاوره دانشجویی در آیینه مطبوعات: معاون دانشجویی دانشگاه تاکید کرد؛ ضرورت حساسیت دانشگاه‌ها بر اتفاقات و حوادث جامعه

کد خبر: 96082414406، تاریخ: 24/08/96
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی بر ضرورت حساسیت دانشگاه‌ها بر اتفاقات جامعه تاکید کرد و گفت: خوشبختانه حرکت خودجوشی از سوی دانشگاهیان دانشگاه علامه برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله اخیر کرمانشاه شکل گرفته است که این نشانه حساسیت دانشگاه نسبت به مسائل جامعه است.
به گزارش ایسنا،‌ دکتر سلیمی بحستانی ضمن تقدیر از نوع‌دوستی و اعلام آمادگی دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه علامه طباطبایی به منظور کمک به هموطنان، اعلام کرد: بلافاصله پس از اعلام خبر زلزله کرمانشاه با کمک علاقه‌مندان به‌ویژه دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان حرکتی خودجوش آغاز شد تا شاید بتوان دردی را تسکین داد.
وی در ادامه گفت: با حمایت همه‌جانبه رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با ستاد بحران کشور و انجام هماهنگی‌های لازم و بنا به ماموریت رشته‌های این دانشگاه به ویژه گروه‌های مددکاری اجتماعی و مشاوره مقرر شد عملیات اعزام دانشجویان علاقه‌مند برای خدمات مددکاری و مشاوره برای بازماندان سانحه زلزله انجام شود.
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی به کمک‌های ستاد دانشجویی در خصوص جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی به زلزله‌زدگان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: روز گذشته یک کامیون حاوی این کمک‌ها به شهر کرمانشاه ارسال شد. در واقع دانشگاه جامعه محور همواره حساسیت نسبت به مسائل اجتماع خود دارد و امیدواریم به عنوان دانشگاه علوم انسانی مشارکتی هر چند کوچک در کاهش آسیب‌های اجتماعی در این حادثه تاسف بار داشته باشیم.
مطلب قبلی مشاوره دانشجویی در آیینه مطبوعات: خبر اعزام تیم های تخصصی مراکز مشاوره به مناطق زلزله زده در دو خبرگزاری مهر و ایسنا:
مطلب بعدی مشاوره دانشجویی در آیینه مطبوعات: مدیر کل دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی: دانشجویان جدید الورود صاحب پرونده سلامت روان می‌شوند
چاپ
174 به این مطلب امتیاز دهید:
بدون امتیاز

نظر بده

افزودن نظر

x
دی ان ان