Menu

مشاوره دانشجویی در مطبوعات

مشاوره دانشجویی در آینه مطبوعات

مشاوره دانشجویی در آیینه مطبوعات: خبر اعزام تیم های تخصصی مراکز مشاوره به مناطق زلزله زده در دو خبرگزاری مهر و ایسنا:
فرشته حیدری
/ دسته: مطبوعات

مشاوره دانشجویی در آیینه مطبوعات: خبر اعزام تیم های تخصصی مراکز مشاوره به مناطق زلزله زده در دو خبرگزاری مهر و ایسنا:

دفتر مرکزی مشاوره وزارت علوم:
روانشناسان، مشاوران و مددکاران به مناطق زلزله زده اعزام می شوند
شناسهٔ خبر: 4146399 - پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸

دفتر مرکزی مشاوره وزارت علوم اعلام کرد: با هماهنگی دفتر سلامت روانی، اجتماعی وزارت بهداشت، روانشناسان، مشاوران و مددکاران دوره دیده در قالب تیم های تخصصی به مناطق زلزله زده اعزام می شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، مراکز مشاوره دانشجویی با در اختیار داشتن بیش از ۱۶۰۰ نفر روانشناس، مشاور و مددکار در بعد ملی آمادگی ارائه خدمات حمایتی روانشناختی را به زلزله زدگان مصیبت دیده دارد.
افزون بر این به تمام مراکز مشاوره دانشگاه های واقع در استان هایی که زلزله را تجربه کرده اند به ویژه استان های کرمانشاه و ایلام و کردستان خواسته شده است که ضمن مراجعه مستمر به خوابگاه های دانشجویی، نسبت به التیام آلام آن دسته از دانشجویان که بستگان یا دوستان و عزیزان شان در این واقعه ناگوار دچار مصیبتی شده اند اقدام لازم را به عمل آورند و حمایت های روانی ناشی از حادثه و یا سوگ را در دستور کار خود قرار دهند.
در این راستا دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم نیز کتابچه های آموزشی لازم را در اختیار مراکز مشاوره قرار داده است

دفتر مرکزی مشاوره وزارت علوم اعلام کرد:
اعزام تیم‌های تخصصی مشاوران به مناطق زلزله‌زده کشور
کد خبر: 96082515141، تاریخ: 25/08/96

براساس اعلام دفتر مشاوره وزارت علوم گروهی از روانشناسان، مشاوران و مددکاران دوره دیده در قالب تیم‌های تخصصی به مناطق زلزله زده اعزام می‌شوند.
به گزارش ایسنا، مراکز مشاوره دانشجویی وزارت علوم با در اختیار داشتن بیش از ۱۶۰۰ نفر روانشناس، مشاور و مددکار در بعد ملی آمادگی ارائه خدمات حمایتی روانشناختی را به زلزله‌زدگان مصیبت دیده دارد.
از تمامی مراکز مشاوره دانشگاه‌های واقع در استان‌هایی که زلزله را تجربه کرده‌اند به ویژه استان‌های کرمانشاه، ایلام و کردستان خواسته شده است که ضمن مراجعه مستمر به خوابگاه‌های دانشجویی، نسبت به التیام آلام آن دسته از دانشجویان که بستگان یا دوستان در این واقعه ناگوار دچار مصیبتی شده‌اند اقدام لازم را به عمل آورند و حمایت‌های روانی ناشی از حادثه و یا سوگ را در دستور کار خود قرار دهند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این راستا دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم نیز کتابچه‌های آموزشی لازم را در اختیار مراکز مشاوره دانشگاه‌ها قرار داده است.
مطلب قبلی مشاوره دانشجویی در آیینه مطبوعات: بررسی بازسازی مناطق زلزله زده در ستاد بحران دانشگاه رازی
مطلب بعدی مشاوره دانشجویی در آیینه مطبوعات: معاون دانشجویی دانشگاه تاکید کرد؛ ضرورت حساسیت دانشگاه‌ها بر اتفاقات و حوادث جامعه
چاپ
215 به این مطلب امتیاز دهید:
بدون امتیاز

نظر بده

افزودن نظر

x
دی ان ان