Menu

مشاوره دانشجویی در مطبوعات

مشاوره دانشجویی در آینه مطبوعات

اپلیکیشن دانشجویی پیام مشاور رونمایی می شود
فرشته حیدری
/ دسته: مطبوعات

اپلیکیشن دانشجویی پیام مشاور رونمایی می شود

اپلیکیشن پیام مشاور ، همزمان با آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه مهر دانشگاه تهران ، امروز ۱۶ مهر ۹۶ رونمایی می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه مهر دانشگاه تهران ویژه پایش سلامت جسم و روان دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۶ این دانشگاه و آشنایی با خدمات، برنامه ها و توانمندی های معاونت های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و انجام پایش سلامت جسم و روان و معرفی تشکل های دانشجویی در روز ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۶، اپلیکیشن نشریه ماهنامه بهداشت روانی پیام مشاور منتشر و در اختیار دانشجویان و علاقمندان قرار خواهد گرفت.
نشریه پیام مشاور با هدف ارتقاء دانش بهداشت روانی دانشجویان و جوانان از سال ۱۳۸۰ تا کنون به طور منظم و بدون وقفه توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران منتشر و با حمایت دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم در تیراژ بالا در اختیار تمام دانشگاه های کشور قرار می گیرد.
در این رابطه و با توجه به دسترسی دانشجویان عزیز سراسر کشور به اینترنت و گوشی های هوشمند امکان استفاده از این اپلیکیشن که در مرحله اول تحت سیستم عامل اندروید منتشر شده است فراهم شده است علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت مرکز مشاوره دانشگاه تهران اقدام به نصب این برنامه کنند.
البته نسخه IOS آن نیز آماده شده است که به دلیل مشکل در بارگزاری نرم افزارهای فارسی زبان در اپ استور امکان انتشار در حال حاضر را ندارد و به زودی پس از حل مشکل منتشر خواهد شد.
از قابلیت های منحصر به فرد این برنامه امکان گوش دادن به مقالات هر شماره از مجله به صورت مجزا است و همچنین به دلیل دسته بندی بودن مقالات دانشجویان می توانند دسته خاصی از مقالات را پیگیری (Follow )کنند.
مطلب قبلی شرکت بیش از ۸ هزار دانشجوی دانشگاه تهران در طرح پایش سلامت
مطلب بعدی رئیس مرکز مشاوره دانشگاه زنجان عنوان کرد؛ «سندروم خوابگاهی»، مشکلی که دانشجویان خوابگاهی به آن دچارند.
چاپ
171 به این مطلب امتیاز دهید:
بدون امتیاز

نظر بده

افزودن نظر

x
دی ان ان