Menu

مشاوره دانشجویی در مطبوعات

مشاوره دانشجویی در آینه مطبوعات

دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: مهلت شرکت در طرح پایش تندرستی تا ۱۲ دی ماه تمدید شد

نجمه سیدحسینی 0 5288 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

مهلت شرکت در طرح پایش تندرستی در دانشگاه تربیت مدرس تا ۱۲ دی تمدید شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: مهلت شرکت در طرح پایش تندرستی تا ۱۲ دی ماه ۹۷ تمدید شد.

یاورانی برای مشاوره به دانشجویان

نجمه سیدحسینی 0 779 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

تهران - ایرنا - در شرایطی که ممکن است دانشجویان در طول تحصیل خود با انواع مسائل و آسیب های احتمالی مواجه شوند، مشاوران می توانند با بهره گیری از مهارت های کلامی و روانشناختی ، آنها را در یافتن راه حل مناسب برای برخورد با مسائل یاری کنند.

رئیس سازمان امور دانشجویان خبر داد: ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان به دانشجویان همزمان با آغاز سال تحصیلی

نجمه سیدحسینی 0 1214 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

رئیس سازمان امور دانشجویان از برنامه وزارت علوم برای بهره‌مندی همه دانشجویان از خدمات مشاوره‌ای و روانشناختی در سال جاری خبر داد و گفت: بر اساس این برنامه تمامی دانشجویان اعم از ورودی جدید و ... در طول سال تحصیلی از خدمات مشاوره‌ای و روانشناسی رایگان دانشگاه‌ها استفاده خواهند کرد.

دانشگاه فردوسی میزبان کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه‌ها

نجمه سیدحسینی 0 1092 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

سومین همایش کشوری کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از 11 تا 13 شهریور ماه جاری به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، سومین همایش کشوری کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور با رویکرد اجتماعی شدن امر پیشگیری از اعتیاد از 11 تا 13 شهریور ماه جاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد: ارائه آنلاین خدمات مشاوره‌ای به دانشجویان علامه در آینده نزدیک

نجمه سیدحسینی 0 991 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی بر ضرورت نوآوری در ارائه خدمات مرکز مشاوره دانشجویان تاکید کرد و گفت: امیدواریم با فراهم شدن زیرساخت‌ها، امکان رشد و توسعه هر چه بیشتر خدمات این حوزه به مراجعان داخل و خارج از دانشگاه از طریق تأسیس شعب تحت پوشش و نیز ارائه مشاوره آنلاین در آینده نزدیک فراهم شود.

معاون دانشگاه خبر داد: آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علامه

نجمه سیدحسینی 0 978 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از برگزاری ۸۰ گروه ۸ ساعته آموزش مهارت زندگی و آشنایی با قوانین دانشگاه ویژه دانشجویان جدیدالورود خبر داد.

حسین سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: امسال برای دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی که یک هزار و ۷۵۰ نفر هستند، در ۸۰ گروه ۸ ساعته، آموزش مهارت زندگی و آشنایی با قوانین دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.

دکتر ریاضی: خودکشی در دانشگاه‌ها نسبت به جامعه بسیار پایین است

فرشته حیدری 0 1047 امتیاز مطلب: بدون امتیاز
معاون امور داخل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: نسبت خودکشی در دانشگاه‌ها نسبت به کل جامعه بسیار پایین است، اما حتی یک مورد خودکشی هم موضوع نگران کننده جامعه ما محسوب می‌شود.

در گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره دانشجویان مطرح شد: سیر صعودی اختلالات روانی بین دانشجویان

فرشته حیدری 0 997 امتیاز مطلب: بدون امتیاز
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره دانشجویان گفت: در چند سال گذشته سیر صعودی اختلالات روانی بین دانشجویان دانشگاه‌های بزرگ صورت گرفته است.
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گردهمایی دو روزه روسای مراکز مشاوره دانشجویان از صبح امروز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز شد.

در دانشگاه امیرکبیر صورت گرفت: معرفی مراکز مشاوره برتر دانشجویی کشور در گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره

فرشته حیدری 0 919 امتیاز مطلب: بدون امتیاز
مراکز مشاوره برتر دانشجویی کشور در بیست و نهمین گردهمایی دو روزه روسای مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور معرفی می‌شوند.
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بیست و نهمین گردهمایی روسای مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور 29 و 30 بهمن ماه به میزبانی مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

مشاوره دانشجویی در آیینه مطبوعات: با موضوع ازدواج آسان؛ سمینار آموزش مهارت‌های زندگی در شبانکاره برگزار شد

فرشته حیدری 0 1110 امتیاز مطلب: بدون امتیاز
شناسهٔ خبر: 4146992 - جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۷
بوشهر - سمینار آموزش مهارتهای زندگی با موضوع ازدواج آسان و پایدار،توسط دانشگاه علمی کاربردی شهرداری شبانکاره و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد.

RSS
دی ان ان