Menu

اخبار مشاوره

اخبار اداره مشاوره

گسترش همکاری مرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه شیراز با آموزش و پرورش استان فارس
فرشته حیدری
/ دسته: اخبار

گسترش همکاری مرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه شیراز با آموزش و پرورش استان فارس

مرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه شیراز بیستم آذرماه سال جاری میزبان معاون متوسطه - آقای دکتر اسماعیلی- و رئیس اداره مشاوره آموزش و پرورش -آقای حکمت- و کلیه مدیران مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان شیراز بود. در شروع این جلسه که با هدف بررسی آسیب های برنامه ریزی کنکور در دانش آموزان برگزار گردید، آقای دکتر رحیمی –رئیس مرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه شیراز- ضمن خوشامدگویی به مهمانان، بر همکاری بیشتر مرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه شیراز و آموزش و پرورش و در کمک به دانش آموزان و والدین آنها تأکید و اذعان نمودند که این مرکز از تمام توان خود در راستای توانمندسازی مشاوران آموزش و پرورش استفاده خواهد کرد.
آقای دکتر اسماعیلی نیز بر لزوم سامان دهی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی تأکید کردند و بیان داشتند با همکاری مرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه شیراز و با یک برنامه ریزی درست می بایست راهنمایی هایی به موقع به دانش آموزان و والدین ارائه نمود. پس از پایان صحبت های ایشان، مدیران مدارس نیز مشکلات و آسیب هایی موجود در این زمینه را تشریح و بر ارایه راهبردهای عملیاتی تأکید کردند.
در ادامه خانم خدابخشی، مسؤول واحد هدایت تحصیلی – شغلی مرکز مشاوره به ارائه برنامه راهبردی مرکز مشاوره در جهت توانمندی دانش آموزان در ابعاد اجتماعی – روانی- تحصیلی پرداختند و برنامه های ویژه این مرکز را برای والدین، مدیران و والدین شرح دادند. در پایان جلسه، مدیران مدارس ضمن ابراز خرسندی از وجود برنامه های این مرکز، خواستار همکاری هر چه بیشتر با مرکز مشاوره و روان درمانی دانشگاه در این زمینه شدند.
منبع: سایت دفتر مشاوره و سلامت
هر گونه استفاده از این خبر با ذکر منبع بدون اشکال است.
مطلب قبلی کانال تلگرام مرکز مشاوره دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار راه اندازی شد.
مطلب بعدی برگزاری دور دوم کارگاه آموزشی کشوری مددکاری اجتماعی در دانشگاه شیراز
چاپ
388 به این مطلب امتیاز دهید:
بدون امتیاز

نظر بده

افزودن نظر

x
دی ان ان