Menu

اخبار مشاوره

اخبار اداره مشاوره

نشست تخصصی مشاوران تحصیلی و فعالان حوزه انتخاب رشته کنکور سراسری در دانشگاه بیرجند
یونس فرخنده

نشست تخصصی مشاوران تحصیلی و فعالان حوزه انتخاب رشته کنکور سراسری در دانشگاه بیرجند

نشست تخصصی با مشاوران تحصیلی و فعالان حوزه انتخاب رشته کنکور سراسری در مورخ شانزدهم شهریور ماه در سالن بشارت دانشگاه بیرجند برگزار شد. این نشست به همت ستاد جذب دانشجوی دانشگاه بیرجند برگزار گردید. مدرس این دوره ضمن اشاره به اهداف برگزاری این نشست به این موضوع اشاره نمودند که افزایش سطح انتخاب آگاهانه،  تهیه نقشه رشد برای همه گروه‌های آموزشی دانشگاه برای مدت تحصیل دانشجویان، برگزاری بیش از 3000 برنامه فرهنگی در سال، تدوین راهبرد و برنامه استعدادیابی در دانشگاه از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه بیرجند در جهت کمک  به دانشجویان در راستای شعار «دانشگاه بیرجند، جامعه محوری، مهارت‌آموزی و کارآفرینی» است.
وی در ادامه به شرایط خاص به وجود آمده از شیوع ویروس کرونا، اشاره نموده و اعلام کردند که دانشگاه بیرجند آمادگی لازم برای در اختیار گذاشتن امکانات آموزش الکترونیکی (lms) را جهت برگزاری جلسات مشاوره مجازی دارا می­باشد. همچنین مسئول ستاد جذب دانشجو دانشگاه بیرجند در گفتگو با روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه بیرجند هدف از برگزاری این نشست را هم‌افزایی و هم‌فکری با مشاورین تحصیلی به منظور افزایش سطح انتخاب رشته آگاهانه و نیز معرفی مزیت‌ها و امکانات دانشگاه بیرجند­ بیان نمودند.
سخنرانی علمی در خصوص انتخاب رشته آگاهانه، نکات مهم در مشاوره برای انتخاب رشته، بحث و تبادل نظر در مورد چگونگی انتخاب رشته در ایام کرونایی و پخش کلیپ را می توان از جمله برنامه‌های دیگر این نشست عنوان کرد.

مطلب قبلی برگزاری کارگاه مدیریت استرس در مرکز مشاوره دانشگاه بیرجند
مطلب بعدی برگزاری کارگاه آموزشی «نقش اساتید در ارتقاء سلامت روان دانشجویان» در مرکز مشاوره دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
چاپ
214 به این مطلب امتیاز دهید:
بدون امتیاز

نظر بده

افزودن نظر

x
دی ان ان