Menu

اخبار مشاوره

اخبار اداره مشاوره

یونس فرخنده

طراحی پوسترهای مختلف در مرکز مشاوره دانشگاه شهید باهنر کرمان

دانشجویان همیار سلامت روان( یاریگران زندگی) دانشگاه شهید باهنر کرمان در ایام کرونا، اقدام به طراحی پوستر با موضوعات مختلف نمودند  آنها را در کانالهای مختلف مجازی دانشگاه در معرض دید دانشجویان و دانشگاهیان قرار دادند. موضوعاتی که برای طراحی پوستر انتخاب شد شامل موارد زیر بود:

- مصرف نکردن مواد بسیار آسان تر از ترک آن است.- دوست؟- ابتدا گوش کن!-دانش بهتر برای مراقبت بهتر- 6 تیرماه روز مبارزه با مصرف و قاچاق مواد غیر قانونی

کانون همیاران سلامت روان ( یاریگران زندگی) در هفته مصرف و قاچاق مواد غیر قانونی اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی بین دانشجویان نمود. بدین سبب کتابی در مورد ماده مخدر ماری جوانا به دانشجویان معرفی شد و پس از اجرای مسابقه به 5 نفر از برندگان به قید قرعه کارت هدیه اهدا گردید.

فعالیت های کانون همیاران سلامت روان دانشگاه شهید باهنر کرمان در کمپین دانشجویی ((من ماسک می زنم)) با طراحی پوسترهای مختلف ادامه دارد. موضوعات انتخاب شده جهت طراحی پوسترهای این کمپین شامل موارد زیر است:

-  نکاتی در رابطه با استفاده از ماسک پارچه ای- نکاتی در رابطه با استفاده از ماسک

- ماسک ما برای محافظت از شما         ماسک شما برای محافظت از ما

- هی نگو مراقبم، ماسک بزن- ماسک بزن- در فضاهای سربسته به مدت طولانی توقف نکنید

همچنین با توجه به آغاز فصل امتحانات پایان ترم دانشجویان، کانون همیاران سلامت روان در طرح خداقوت نیز اقدام به طراحی پوسترهایی نمود و در فضاهای مجازی دانشگاه در معرض دید دانشجویان قرار داد. عناوین این پوسترها شامل موارد زیر است:

-مطالعه برای امتحانات- روش مطالعه (SQ3R)- راهکارهایی برای مدیریت اضطراب قبل از آزمون -روش مطالعه پسختام

مطلب قبلی تهیه پادکست و پوسترهای مختلف در مرکز مشاوره دانشگاه شهید باهنر کرمان
مطلب بعدی طراحی پوسترهای مختلف در مرکز مشاوره دانشگاه شهید باهنر کرمان
چاپ
62 به این مطلب امتیاز دهید:
بدون امتیاز

دانلود فایل

نظر بده

افزودن نظر

x
دی ان ان