Menu

اخبار مشاوره

اخبار اداره مشاوره

برپایی غرفه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی توسط مرکز مشاوره دانشگاه بجنورد

نجمه سیدحسینی 0 25 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

به مناسبت روز جوان، کانون پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانشگاه  بجنورد، در تاریخ بیست و هشتم فروردین ماه اقدام به برگزاری غرفه ای با هدف  آشنایی با آسیب های اجتماعی و ایجاد نشاط اجتماعی نمود که شرح برنامه های آن به صورت ذیل است:.....

برپایی ایستگاه سلامت روان توسط مرکز مشاوره موسسه آموزش عالی بینالود مشهد

نجمه سیدحسینی 0 20 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

مرکز مشاوره و سلامت موسسه آموزش عالی بینالود مشهد به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان در  تاریخ بیست و هشتم فروردین اقدام به برپایی ایستگاه سلامت روان در قالب بازیهای مختلف بین دانشجویان نمود. این برنامه به منظور ایجاد بستری مناسب جهت ارتقای سطح نشاط و شادابی، مشارکت و اطلاع رسانی خدمات بهداشت روان و سلامت اجتماعی به دانشجویان و همچنین آموزش کار گروهی .......

برگزاری کارگاه آموزشی ابعاد مختلف ازدواج در مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران

نجمه سیدحسینی 0 13 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

پنجمین جلسه از سلسله کارگاههای ابعاد مختلف ازدواج ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری 97 در تاریخ بیست و هشتم فروردین ماه توسط مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید. این دوره آموزشی ویژه دانشجویان خوابگاه دختران برگزار شد. از مباحث اصلی مطرح شده در این دوره، می توان به انواع طرحواره و تله های زندگی اشاره نمود.

برگزاری کارگاه مدیریت استرس ویژه کارکنان دانشگاه بیرجند

نجمه سیدحسینی 0 43 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

کارگاه مدیریت استرس در روزهای 28، 29 و 30 بهمن ماه با تدریس سرکار خانم رحیمآبادی و حضور جمعی از کارکنان دانشگاه بیرجند برگزار گردید. در این دوره آموزشی، سرکار خانم رحیم آبادی ابتدا به معرفی سلامت روان، استرس و مراحل آن پرداختند و  در ادامه، شرکت‌کنندگان به صورت کار عملی با علائم فیزیولوژیکی و روان‌شناختی استرس آشنا شدند و میزان استرس خود را در شرایط مختلف ارزیابی نمودند.

در انتها روش‌های پیشگیری از استرس در قالب روش‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت ارائه گردید. این کارگاه مورد استقبال کارکنان قرار گرفت.

فعالیت های اداره بهداشت و سلامت دانشگاه الزهراء در خصوص کمپین ملّی مبارزه با سرطان

اداره بهداشت و سلامت دانشگاه الزهراء در خصوص کمپین ملّی مبارزه با سرطان اقدام به برگزاری برنامه هایی متنوع کرد.

نجمه سیدحسینی 0 69 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پویش ملی مبارزه با سرطان را در هفته اول بهمن ماه (1 تا 7 بهمن) برنامه ریزی کرده است. در این برنامه به صورت نمادین هر یک از روزهای هفته به یک مساله در این حوزه اختصاص یافته است :

1 بهمن : سرطان و تشخیص زودهنگام

2 بهمن : محیط سالم و پیشگیری از سرطان

3 بهمن: پیشگیری از سرطان و زندگی اجتماعی و معنوی سالم

4 بهمن : سرطان و نقش سازمان های مردم نهاد و خیریه

5 بهمن: پیشگیری از سرطان و شیوه زندگی سالم

6 بهمن: سرطان و بهبود کیفیت زندگی بیماران و خانواده ها

7 بهمن : سرطان و نقش نهادهای دولتی و حاکمیتی

برگزاری برنامه نقد فیلم در مرکز مشاوره دانشگاه بوعلی سینای همدان

برنامه نقد فیلم در مرکز مشاوره دانشگاه بوعلی سینای همدان برگزار شد.

نجمه سیدحسینی 0 65 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

در تاریخ 8 بهمن ماه فیلم سینمایی" ملی و راههای نرفته اش" برای دانشجویان پخش گردید و سپس توسط کارشناس متخصص مرکز مشاوره دانشگاه مورد نقد و بررسی قرار گرفت. از نکات مهم مطرح شده در این تحلیل می توان به روابط ناصحیح دختر و پسر، آسیب شناسی روابط قبل از ازدواج، تحلیلی از سلامت خانواده و خشونت علیه زنان اشاره نمود.

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت رفتار سازمانی در دانشگاه بجنورد

کارگاه آموزشی مدیریت رفتار سازمانی در دانشگاه بجنورد برگزار شد.

نجمه سیدحسینی 0 61 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

   مرکز مشاوره دانشگاه بجنورد با همکاری واحد طرح و برنامه دانشگاه اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت رفتار سازمانی ویژه کارکنان دانشگاه نمود. در این کارگاه آموزشی که  در روز های یکشنبه 07/11/97 و چهارشنبه 10/11/97 به مدت 8 ساعت برگزار شد، جناب آقای دکتر قربانی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به بیان اهمیت رعایت نظم و توجه به مقررات پرداختند و یکی از مهمترین ویژگی های یک مدیر موفق را شناخت قوانین وعمل نمودن به آن ها عنوان کردند. از جمله سرفصل های مهم این کارگاه می توان به تفاوت بین رئیس و رهبر، شناخت تفاوت بین عدالت و برابری و لزوم برقراری عدالت، لزوم برقراری رابطه صمیمانه با سایر افراد و شناخت همدلی و همدردی و توانایی برقراری ارتباط موثر اشاره نمود.

طرح خداقوت در مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر اجرا شد.

اجرای طرح خداقوت در مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نجمه سیدحسینی 0 54 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر در تاریخ  26 دیماه اقدام به اجرای طرح خداقوت نمود. این طرح در ایام امتحانات و با همکاری دانشجویان همیار سلامت برگزار گردید. هدف از برگزاری این برنامه، افزایش اعتمادبنفس دانشجویان و مقابله با استرس و اضطراب ایشان در فصل امتحانات بود. در  این طرح کارشناسان مرکز مشاوره به همراه دانشجویان همیار سلامت با حضور در سالن امتحانات ضمن عرض خداقوت و گفتگوی مختصر در زمینه کاهش استرس و اضطراب امتحانات با دانشجویان، بسته های آموزشی که شامل بروشورهای مرتبط به فصل امتحانات بود را به ایشان تقدیم و برای آنها آرزوی موفقیت نمودند.

جلسات تخصصی و بازآموزی کارشناسان مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه الزهراء(س) برگزار شد.

برگزاری جلسات تخصصی و بازآموزی کارشناسان مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه الزهراء(س)

نجمه سیدحسینی 0 47 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه الزهراء(س) به منظور بازآموزی مداوم و مستمر کارشناسان و متخصصان برنامه ریزی لازم برای برگزاری سلسله جلسات تخصصی با حضور اساتید برجسته و مجرب روانشناسی نموده است. از این سلسله جلسات هفتگی، 3 جلسه در تاریخ های اول، هشتم و پانزدهم بهمن ماه 1397 با حضور سرکار خانم دکتر زهره خسروی روانشناس بالینی ، استاد تمام گروه روان شناسی و رئیس پژوهشکده زنان دانشگاه برگزار شده است.

برگزاری کارگاه آموزشی ابعاد مختلف ازدواج در مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت

کارگاه آموزشی ابعاد مختلف ازدواج در مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

نجمه سیدحسینی 0 55 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

چهارمین جلسه از سلسله کارگاههای ابعاد مختلف ازدواج­­­ ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری 97 روز چهارشنبه­ مورخ  97/10/26 از ساعت 16:30 الی 18:40 در سالن اجتماعات مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت برگزار شد. مدرس این کارگاه خانم نیلوفری از مشاوران مرکز مشاوره­ درباره ادامه بحثهای جلسات قبل(اختلالات شخصیت) صحبت کرده و در پایان جلسه به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

کارگاه آموزشی اخلاق فردی، اداری و اجتماعی ویژه کارکنان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

کارگاه آموزشی اخلاق فردی، اداری و اجتماعی ویژه کارکنان دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

نجمه سیدحسینی 0 55 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

"کارگاه آموزشی اخلاق فردی، اداری و اجتماعی ویژه کارکنان"  در تاریخ 29/10/97 برگزار گردید. این دوره آموزشی با هدف ارتقای فضایل اخلاقی، فرهنگی پذیری  سازمانی و بهینه سازی روابط انسانی کارکنان در نظام اداری و آشنایی بیشتر آنان با جایگاه شغلی در مناسبات انسانی و نحوه تعامل با دیگر افراد در خانواده و جامعه  به مدت 4 ساعت از ساعت 16:00 الی 20:00  در سالن فرخی این دانشگاه برگزار شد.  تدریس این دوره را نیز جناب آقای دکتر محمدی از اساتید  دانشگاه علامه طباطبایی عهده دار بودند.

همایش بزرگ روان شناسان و مشاوران استان کرمان توسط مرکز مشاوره دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.

برگزاری همایش بزرگ روان شناسان و مشاوران استان کرمان توسط مرکز مشاوره دانشگاه شهید باهنر کرمان

نجمه سیدحسینی 0 59 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

همایشی با عنوان گردهمایی بزرگ روانشناسان و مشاوران استان در روز پنجشنبه 4 بهمن ماه 1397، با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه باهنر کرمان و سازمان نظام  روان شناسی و مشاوره (شورای استانی)  برگزار گردید. این برنامه با حضور دکتر بصیری (معاون سیاسی- امنیتی استانداری)، دکتر حاتمی (رییس سازمان نظام روان شناسی ومشاوره استان) و مدیران ارشد استانی، روان شناسان و مشاوران سراسر استان در تالار وحدت دانشگاه باهنر  کرمان برگزار گردید. بزرگترین هدف همایش مزبور، تبیین ضرورت جایگاه روان شناسی و مشاوره در جامعه و بین مسئولان و نیز توجه دست اندرکاران جامعه به اهمیت و نقش مهم حرفه روان شناسی و مشاوره بود. در پایان این همایش، از پیشکسوتان و فعالان حوزه بهداشت روان و نیز روان شناسان و مشاوران نمونه دستگاه های مختلف استان تقدیر بعمل آمد.

از مجتمع آموزش عالی بم و دانشگاه جیرفت  توسط مرکز مشاوره دانشگاه شهید باهنر کرمان بازدید به عمل آمد.

بازدید از مجتمع آموزش عالی بم و دانشگاه جیرفت  توسط مرکز مشاوره دانشگاه شهید باهنر کرمان

نجمه سیدحسینی 0 54 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

در هفته اول بهمن ماه 1397 و در ادامه بازدید از دانشگاه های منطقه هشت کشور بازدیدی از مراکز مشاوره دانشگاههای بم و جیرفت انجام شد. این بازدیدها با حضور سرکار خانم پرورش( کارشناس مسئول مرکز مشاوره دانشگاه شهید باهنر کرمان و نماینده معرفی شده از دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم) و نیز حضور دکتر اسماعیلی( معاون آموزشی دانشگاه جیرفت ) و مهندس محسنی ( مدیر کل امور دانشجویی مجتمع آموزش عالی بم)؛ رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه جیرفت ( خانم مقصودی) و مجتمع آموزش عالی بم ( خانم غلامرضایی)  انجام شد. در این جلسات گزارشی از فعالیت های انجام شده و نیز مشکلات مراکز  فوق ارائه شد. همچنین در این جلسات ضمن بررسی گزارش عملکردها، به بحث و تبادل نظر و ارائه راهکار در جهت بهبود عملکرد این مراکز  پرداخته شد.

برگزاری کارگاه آموزشی" مهارت های ارتباط موثر " در دانشکده توحید آمل فنی حرفه ای

کارگاه آموزشی" مهارت های ارتباط موثر " در دانشکده توحید آمل فنی حرفه ای برگزار شد.

نجمه سیدحسینی 0 57 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

کارگاه آموزشی" مهارت های ارتباط موثر " در دانشکده توحید آمل فنی حرفه ای برگزار شد.

اجرای طرح خود مراقبتی سازمانی در آموزشکده توحید آمل

طرح خود مراقبتی سازمانی در آموزشکده توحید آمل اجرا شد

نجمه سیدحسینی 0 47 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

تغذیه مناسب و سالم، یکی از مهم‌ترین مولفه‌های سلامت جامعه است و اطلاع‌ رسانی و افزایش دانش مردم برای خودمراقبتی در زمینه تغذیه، می‌تواند به ایشان کمک کند انتخاب بهتر و در نتیجه زندگی سالم‌تری داشته باشند. در همین راستا  مرکز مشاوره آموزشکده توحید آمل دانشگاه فنی و حرفه ای، طرح "خودمراقبتی سازمانی با رویکرد تغدیه سالم، بشقاب سالم "  را در این آموزشکده اجرا نمود. این برنامه با حضور ریاست، معاونت و شورای شهر آمل و کلیه کارکنان آموزشکده توحید برگزار گردید.

طرح "خدا قوت دانشجو" در آموزشکده فنی و حرفه ای دختران آمل اجرا شد.

طرح "خدا قوت دانشجو" در آموزشکده فنی و حرفه ای دختران آمل اجرا شد.

نجمه سیدحسینی 0 46 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

طرح "خدا قوت دانشجو" در آموزشکده فنی و حرفه ای دختران آمل اجرا شد.

 مرکز مشاوره آموزشکده توحید دانشگاه فنی و حرفه ای، همزمان با شروع امتحانات در 15 دی ماه طرح خدا قوت را در این آموزشکده اجرا نمود. این برنامه بصورت حضور مشاور مرکز و دانشجویان همیار سلامت در خوابگاهها و محل های تجمع دانشجویان بود. در این طرح ضمن حضور در اتاقهای خوابگاه و ارائه آموزشهای کوتاه، اقلام آموزشی و تنقلات نیز در میان دانشجویان توزیع شد. لازم به ذکر است که این برنامه با همکاری واحد فرهنگی و دانشجویی این آموزشکده انجام پذیرفت.

کارگاه آموزشی مربیگری مهارتهای زندگی در مرکز مشاوره دانشگاه بوعلی سینای همدان برگزار شد.

کارگاه آموزشی مربیگری مهارتهای زندگی در مرکز مشاوره دانشگاه بوعلی سینای همدان برگزار شد.

نجمه سیدحسینی 0 39 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

کارگاه آموزشی مربیگری مهارتهای زندگی ویژه فارغ التحصیلان و مشاوران دانشگاه بوعلی سینای همدان از 7 الی 9 بهمن ماه سال جاری،  برگزار گردید. در این دوره آموزشی مهارت تفکر نقادانه، مدیریت هیجانهای منفی و تفکر خلاق  بطور کامل آموزش داده شد و مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

انتخابات شورای مرکزی کانون همیاران سلامت جسم دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار شد.

اولین دوره انتخابات شورای مرکزی کانون همیاران سلامت جسم دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار شد.

نجمه سیدحسینی 0 55 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

اولین دوره انتخابات شورای مرکزی کانون همیاران سلامت جسم در بیستم آذرماه در محل سالن جلسات خانه فرهنگ این دانشگاه برگزار و 5 نفر از دانشجویان به عنوان اعضاء اصلی  و دو نفر به عنوان اعضای علی البدل تعیین گردیدند. همچنین آقای محمد عابدی به عنوان دبیر کانون انتخاب شد.

کارگاه مدیریت استرس در مجتمع فنی مهندسی اسفراین برگزار گردید.

نجمه سیدحسینی 0 127 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

کارگاه مدیریت استرس برای دانشجویان مجتمع فنی مهندسی اسفراین در تاریخ24/7/97 توسط خانم امانی برگزار شد. در این دوره آموزشی ابتدا به تعریف استرس، نشانه های استرس، هیجانهای همراه با استرس و نقطه شروع استرس

پرداخته شد و سپس موقعیتهای استرس زای دانشجویان و روشهای مدیریت استرسی که تا کنون افراد از آن استفاده می کردند به بحث گذاشته شد. در ادامه مدیریت استرس در دو محور مدیریت هیجان مدار و مدیریت مسئله مدار آموزش داده شد. انواع روشهای هیجان مدار مثبت و منفی و مسئله مدار مثبت و منفی،کارآمد و ناکارآمد بودن آنها در موقعیتهای متفاوتی که در زندگی فردی و زندگی گروهی و دانشجویی تجربه می شوند مثل سخت بودن دروس،  مشروط شدن، استرس مدیریت مالی و  مدیریت زمان و روشهای آن مورد بحث و آموزش کارگاهی قرار  گرفت. ضمنا بروشورهای مدیریت استرس در پایان کارگاه بین دانشجویان توزیع شد.

کارگاه تربیت مربی ایدز در مرکز بهداشت ودرمان دانشگاه بوعلی سینا برگزارشد

نجمه سیدحسینی 0 85 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

در راستای آگاهی دانشجویان با بیماری ایدز در تاریخ 23/8/97 تعداد 33 نفر از دانشجویان متقاضی مربیگری ایدز توسط آقای دکتر عبدی، مسئول ارتقای سلامت مرکز بهداشت استان آموزش داده شدند. این برنامه آموزشی در سالن کنفرانس شهید ایزدی این دانشگاه برگزار شد. مقرر شده است تا دانشجویان آموزش دیده بعنوان مربی در بخشهای مختلف دانشگاه به آموزش این مطالب بپردازند.

اجرای طرح تدبیر زندگی دانشجویی در مرکز مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی

نجمه سیدحسینی 0 157 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

رئیس مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبائی، جناب آقای دکتر کیومرث فرحبخش با بیان اینکه هر دانشجوی نوورودی موظف است در ۸ ساعت دوره آموزشی این مرکز شرکت کند، گفت: طرح تدبیر زندگی دانشجویی مجموعه‌ای از مهارت‌های زندگی است که به دانشجو می‌آموزد از امکانات علمی و فرهنگی دانشگاه بهتر استفاده کند تا به موفقیت و رشد دست یابد.

دکتر کیومرث فرحبخش، طرح «تدبیر زندگی دانشجویی» را که در برگه انتخاب واحد دانشجویان گنجانده شده است، دوره‌ای برای آموزش مهارت‌های لازم برای زندگی دانشجویان عنوان کرد و افزود: ما در بررسی مشکلاتی که دانشجویان در طی سال‌ها با آن مواجه بودند، متوجه شدیم که آموزش برخی مهارت‌ها به دانشجویان کمک می‌کند که با مشکلات کمتری مواجه شوند.

اقدامات مرکز بهداشت وسلامت دانشگاه سمنان به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط و روز جهانی قلب

نجمه سیدحسینی 0 253 امتیاز مطلب: بدون امتیاز
  1. بازدید و کنترل مستمر بهداشتی از خوابگاهها، آزمایشگاهها و سایر قسمتهای دانشگاه
  2. نظارت و کنترل بهداشتی و تغذیه ای غذا خوریها و بوفه های دانشگاه..............

برگزاری کارگاه آموزشی «هوش اجتماعی و مرزبندی روابط » ویژه کارکنان حراست و سرپرستان خوابگاه دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

نجمه سیدحسینی 0 198 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

مرکز مشاوره دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در تاریخ چهارشنبه 11/07/97 اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی 3 ساعته با موضوع «هوش اجتماعی و مرزبندی روابط» ویژه کارکنان حراست و سرپرستان خوابگاه نمود. تدریس این کارگاه را سرکار خانم راشین صبری نظرزاده، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی عهده دار بودند.

برنامه نمادین پاکسازی محوطه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

نجمه سیدحسینی 0 195 امتیاز مطلب: 2/0

به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط، در مورخ 9/7/97 ،  علاوه بر درج تراکت های مرتبط با این روز در سایت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، بخشی از محوطه ی این دانشگاه  نیز پاکسازی گردید. این اقدام نمادین به همت مرکز بهداشت دانشگاه و با همکاری مرکز مشاوره و حضور جمعی از کارکنان و دانشجویان دانشگاه با شعار" نه به کیسه های پلاستیکی" بر گزار شد. از برنامه های جنبی این برنامه نمادین، برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع فوق بود.

برگزاری کارگاه آموزش سلامت روانی ویژه کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان

نجمه سیدحسینی 0 113 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

به منظور پیشگیری از آسیب‌های فردی و اجتماعی و افزایش توانمندی‌ها در زندگی؛ کارگاه آموزش سلامت روانی، راهکارهای ارتقاء و چالش های پیش رو، ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان برگزار گردید. این برنامه آموزشی ...........

برنامه های مرکزمشاوره دانشگاه بناب ویژه دانشجویان ورودی جدید

نجمه سیدحسینی 0 118 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

 همزمان با ثبت نام از دانشجویان جدیدالورد 97، مرکز مشاوره دانشگاه بناب ضمن برپایی نمایشگاهی از بروشورهای دفتر مشاوره وسلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مرکز مشاوره دانشگاه بناب اقدام به برپایی غرفه کانون همیاران سلامت روان نیز نمود. این غرفه توسط خود دانشجویان عضو کانون اداره گردید و خدمات کانون به دانشجویان ورودی جدید معرفی شد و در صورت تمایل، فرم عضویت نیز در اختیار ایشان قرار می گرفت. همچنین بروشور توانمندیهای مرکز مشاوره دانشگاه بناب در اختیار دانشجویان قرار گرفت و حدود 500 نفر از این دانشجویان ورودی جدید در طرح کارنامه سلامت نیز شرکت نمودند.

برگزاری نشستهای تخصصی ویژه والدین دانشجویان جدیدالورود در مرکز مشاوره دانشگاه بناب

نجمه سیدحسینی 0 186 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

مرکز مشاوره دانشگاه بناب با حمایتهای دفتر نهاد مقام معظم رهبری و معاونت دانشجویی و همزمان با ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود، دوازده نشست تخصصی در چهار روز ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود از مورخه 31/6/97لغایت 3/7/97 ویژه والدین دانشجویان جدیدالورد برگزار نمود. در این برنامه ها، در خصوص نحوه تعامل والدین با دانشجویان در دوران دانشجویی، رصد پیشرفت تحصیلی دانشجو توسط والدین ، راهکار حل مسائل و مشکلات بین والدین و دانشجویان، ضرورت ادامه داشتن حمایت های اجتماعی و مالی والدین درطول تحصیل، حفظ روابط صمیمی با دانشجویان درطول تحصیل، حفظ  ارتباط صمیمی پدران با دختران و مادران با پسران برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی، شناخت ویژگیهای روانشناختی در سنین دانشجویی، بیان خواسته و نیازهای روانی و اجتماعی دانشجویان، بیان لیست علائم ونشانه های هشدار در دانشجویان و ضرورت دریافت کمک از مرکز مشاوره در صورت مشاهده ی این علائم بحث و گفتگو شد. این نشست ها توسط خانم عابدینی و خانم عبیری از روانشناسان مرکز مشاوره و با حضور 300 نفر از والدین ارائه گردید.

اقدامات انجام یافته به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط در دانشگاه تبریز

نجمه سیدحسینی 0 223 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

اقدامات انجام یافته به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط مورخه 4/7/97 در دانشگاه تبریز بدین شرح می باشد.

  • تقدیر از دست اندرکاران بهداشت محیط
  • نصب پوسترهای مربوط به بهداشت محیط در دانشکده ها – خوابگاه ها و اماکن عمومی دانشگاه
  • ابلاغ پیام بهداشت محیط در اتوماسیون اداری( با تفکیک زباله ها از مبدا در بازیافت طلای کثیف نقش ایفا کنیم)............

پیام تشکر آقای دکتر افشار معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر

نجمه سیدحسینی 0 194 امتیاز مطلب: بدون امتیاز

جناب آقای دکتر افشار معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر طی پیامی از زحمات بی شائبه سازمان امور دانشجویان و دفتر مشاوره و سلامت ......

RSS
دی ان ان